17 Haziran 2014 Salı

Hayatımın En Kötü Gecesi | Film Yorumu
Filmin Adı: Hayatımın En Kötü Gecesi (Walk Of Shame)
Yapımı:2014-ABD   Tür:Komedi
Süre: 99dk
Filmin Konusu:
Muhabir olarak çalışan bir kadın oldukça fazla çalışmaktadır hayallerini süsleyen haber kuşağı sunma işine çok yakındır. Fakat gittiği bir eğlence yerinde yaşadığı tek gecelik bir ilişki sonrasında uyandığında Los Angeles' da bulur üzerinde ne bir kimlik ne telefon nede parası vardır. Ve çok önemli bir toplantısı vardır buna yetişmek içinse sadece 8 saati vardır.  
 YORUMUM:
Artık izleyecek dizi bulamıyorum.Ya ben hepsini izlemişim ya da konusu bakımından beni çeken olmuyor. Neyse işte bu filmide zorla eleye eleye buldum.Zaten film 100 dk falansa ben yarım saatte film arayarak geçiriyorum.

Film boyunca kızın başına gelmeyen kalmadı nerdeyse.Sarı elbisesi yüzünden millet neler neleeeeer dedi kızımıza.Ama o olan her şeye rağmen yıldı mı?Hayııır.O toplantıyaaa kesin katılacaaaaaaak!! :D 
 Bu gifler sanırım filmi en iyi özetleyen gifler.Film komedi türünde.Bence başarılı bir film olmuş.Zaten olaylar akıcı bir şekilde ilerliyor.Bol bol güldüm.


Not: Bu arada baş roldeki Elizabeth Banks daha önce Açlık Oyunları'nda oynamış. Baya bir düşündüm ama hangi rolde oynadığını bir türlü bulamadım.Ve sonra bir araştırma yaptım meğeeeer EFFIE TRINKET rolündeymiiiiiş.E tanıyamamam gayet normal.1 yorum: