7 Eylül 2015 Pazartesi

Kitap Alışverişi #4 (OkuOku)


Herkese varda bize yok mu??? Tabi ki vaaaar. Sonunda benimde Okuoku'dan verdiğim siparişim geldiii. Sabah çalan kapının sesine uyandım(Sabah dediysem saat öğlen bir buçuktu.Benim sabah anlayışım bu:D) baktım halam kargocuyla konuşuyor dedim sonunda geldi.Hemen yataktan fırladım kaptım kutuyu. Koşa koşa hemen açtım. 


Ve ne göreyiiiiiiim. Bebeklerim kutunun içinde bana bakıyor.Hemen aldım sarıldım, kokladım.10-15 dakika bakıştık sonra. Kitaplarımda tek bir çizik bile yok. Ve bu benim internetten ilk kitap siparişimdi. (Yabancı Yayınları'nın 9.90 indirimini duyunca sipariş vermemek olmazdı tabi) Çok memnun kaldım. Sanki kitaplar matbaadan çıkmış bize gelmiş.
Bakalım neler almışııııııııııııııııım ehehhh.


Kurucunun Kızı
Kötü Kızlar Ölmez
Kaçınılmaz
Sezgi
Gölgeler
Sis
Buz Kapanı
Tatlı Hesaplaşma

Kurucunun Kızı ve Kötü Kızlar Ölmez'in ciltleri o kadar güzel ki. Elime alıp alıp duruyorum. Öngörü serisi (Kaçınılmaz ve Sezgi), ve Refaim Serisi (Gölgeler ve Sis) melek konulu kitaplar. Ayrı bir sempatim var Hush Hush serisinden sonra böyle kitaplara bu yüzden iki seriyi de almak istedim. Çok merak ediyorum inşallah en kısa zamanda hepsini okuyup bitireceğim. Kitapların kendi ayraçlarını çekmeyi unutmuşum o kadar güzeller ki. Zaten bookstagram hesaplarında illaki görmüşsünüzdür. Ben görüp görüp imreniyordum şimdi benimde vaaaar yuppppiii ^.^

Buz Kapanı ve Tatlı Hesaplaşma'nın fotoğrafını çekmeyi unuttum onları başka yerden almıştım. 
Ve Lola ve Komşu Çocuğun ön okuması çok minnoş değil mi?İlk kitabı olan Paris'te Aşk'ı okuyup çok sevmiştim.(Başka bir yayınevinden çıkmıştı) Ama yabancı yayınları ilk kitabı tekrar basacakmış hemde orjinal kapaklarıyla. Kesinlikle almam lazım. 

Ve mutluluk dansımı yaparak tekrar kitaplarımın yanına dönüyoruuuum. 
*Not: Kampanya hala devam ediyor.(Eylül sonuna kadar devam edecek diye duymuştum)

2 yorum:

  1. Kurucunun Kızı gerçekten güzel bir seçim. Kötü Kızlar Ölmez'i ben de aldım.Senin de yorumunu bekliyorum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Dizilerden fırsat bulursam okuyup yorumumu gireceğim :D

      Sil