16 Haziran 2015 Salı

Kitap Alışverişi #3


Acayip mutluyuuuum.Uzun bir aradan sonra tekrar kitap alışverişi yapabildim. Hemde en indirimlisinden. D&R mağazalarındaki indirimi duymuşsunuzdur illaki ben biraz geç duydum çünkü çok uzun bir süredir varmış bu indirim. Koşa koşa gittim. Kitapların olduğu yeri baya bir dağıttım. Adam arkamdan kim bilir neler dedi :D 

Neyse gelelim aldığım kitaplara:

1-Karanlık Zihinler : Uzun zamandır herkeste gördüğüm ve yorumlarda okuduğum kadarıyla herkesin beğenmiş olduğu bu kitabı sonunda aldım. Çünkü ilk gittiğim D&R de yoktu. İndirimli fiyatı 10 tl.

2-Tatlı Şeytan 
3-Tatlı Tehlike : Seriyi almakla almamak arasında gittim geldim ama dayanamadım aldım. Her zamanki gibi almam gereken kitaplar yerine başka kitaplar almış oldum. Okumak için sabırsızlanıyorum. Bunların da tekini 10 tl ye aldım.

4-Babamı Beklerken: Fotoğrafta yok çünkü hediye paketi yaptırdım. En yakında arkadaşım geçen D&R'ye gittiğimizde bahsetmişti almak istiyorum falan demişti ama pahalıydı indirim yoktu. Bugün gittiğim diğer D&R'de tek kalmıştı ve indirimdeydi. Hemen aldım. İndirimli fiyatı 10 tl.

Keşke indirimin başındayken haberim olsaydı. İndirimden kitap alanlar fotoğraflarını attıkça içim gitti çünkü istediğim kitapların neredeyse yarısı 10 tl idi. Nerde bende o şans. Kaçırdım tabi. Neyse ki bunları alabildim. 

Alışveriş gibisi var mı?? Hemde kitap alışverişi. Resmen aşk!!!

2 yorum:

  1. Karanlık Zihinler'i ben de alcağım en ksıa zamanda.Güle güle oku ♥

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bence indirimi kaçırmadan al çünkü normal fiyatı 24 tl. 10 tl ye almak varken kaçmaz :)

      Sil