6 Mayıs 2014 Salı

The Proposal (2009) | Film Yorumu
Filmin Adı: The Proposal (Teklif) Yapımı:2009-ABD  
Tür:Komedi-Romantik
Süre: 108 dk.


Filmin Konusu:

Hayatını kitapları editleyerek kazanan Margaret bir gün beklenmedik bir haber alır. Kitap editörlüğü işini ve "yeni" memleketini kaybetme riski ile karşı karşıya kalmıştır! Çünkü Margaret'i sınır dışına göndermek gündemdedir. Margaret sınır dışı edilerek ülkesi Kanada'ya gönderilmesi haberini alınca hemen aklını çalıştırır ve yıllardır çile çektirdiği zavallı asistanı Andrew ile nişanlı olduğunu ilgili kamu görevlilerine bildirir. Ancak asistanı bu yalana ortak olmak için kendince bazı koşullar öne sürer. Zoraki çiftimiz, damat adayının ailesiyle tanışmak için Alaska'nın yolunu tutmak zorunda da kalacaktır. Büyük şehirde daima kontrollü bir kadın olan Margaret, orada karşılaşacağı birbirinden komik durumlar karşısında sudan çıkmış balığa döner. Peşlerindeki göçmenlik bürosu yetkililerini başlarından savmak için düzenledikleri göstermelik nikah sırasında Margaret ile Andrew, bu plana sonuna kadar bağlı kalacaklarına istemeden de olsa yemin etmek zorunda kalırlar.

YORUMUM:
Eveeeet ailem evde yok ve ben rahat rahat film izleyebiliyorum :) Bugün izlediğim 3.film bu(diğer ikisini okulda izledik):D Ekrana bakmaktan başım ağrıyooor ama bu beni film izlemekten alıkoyar mı????ASLAAAAA.

İviiiiit gelelim filmimize.Bu filmi daha önce izleyeyim diye bir yere not etmiştim. Ama sonra unutmuşum izlemeyi.Dün film bakarken gördüm ve hemen favorilerime ekledim adını unutmayayım diye:D Ve bugün hemencecik izlediiim.

 


 

Filmi izlerken gerçekten çok eğlendim.Bilindik bir konusu falan var ama sıkmadan, akıcı bir şekilde izleniyor. Margaret ve Andrew çifti beni atışmalarıyla sürekli güldürdüler. Boş bir zamanda eğlenmek, gülmek için izlenecek bir film.Bu kısımda baya bi güldüm. Paylaşmasam olmazdıııı :D

Artık bloğumla daha fazla ilgilenmeye başladım. E nede olsa sınavlar bitti.Artık burdayım ve üşengeçliğimin tutmadığı tüm zamanlarda yorumlarımı eklemeye devam edeceğiiiiim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder